Isadepäev Bodyspinis

Mis sa arvad, kas sinu isale meeldiks rullmassaaž?

Massaaž on nõrkadele? Massaaž on naistele? Õige eesti mees joob õlut ja sööb raudnaelu ja ei vaja üldse midagi muud kui võileiba ja telekapulti? Võib nii öelda, et see vastab suures osas tõele. Vähemalt mulle endale tundub nii. Koopamehe geene on aga aastatuhandetega vaikselt vorminud Aadama küljeluu – naine! Vaikselt mehe pead õiges suunas pöörates, vahest tema totruste peale mõistvalt noogutades ja õigel hetkel natukene kallistades.

Iidsete aegade möödumisega on unustustehõlma vajunud armee aastapäev, on jäänud naistepäev ja on tulnud meestepäev. Mehed – hääbuv tõug, statistiliselt lühema elueaga, on kaitsealune liik, kellele on antud võimalus kord aastas end korralikult ülal pidada – sest neid märgatakse!

Olen salongiproua abikaasana saanud ka võimaluse siseneda pühakotta Tallinna tänaval ning nautida Metallica taustal tund aega korralikku trenni, kus rullmassaažiaparaat mu korralikult läbi kloppis ja kokkuvõtteks hea ja positiivse tunde tekitas. Ainuke asi, mille osas abikaasa sõnad peale luges, oli: “rullmassaaži tervistava mõju pahupool on, et keha ei talu alkoholi järgmised 24 tundi.” “Jumal tänatud”, mõtlesin ma ja tegin klaasi Värskat.

Kui sa arvad, et mehed väärivad sama, mida teie, lugupeetud naised, tooge nad kaasa rullmassaaži – see on teie ühine tund aega!

Vaata ka Facebookist kampaania tingimusi siit 

Share this Post