Rullmassaaž on efektiivne salendav, nahka pinguldav ja lõdvestav keha üldmassaaž. Massaažiseadme tehnoloogia on üle 70 aasta vana, mistõttu on tegemist usaldusväärse ja järeleproovitud protseduuriga.
Rullmassaaž sobib neile, kes peavad töö tõttu palju istuma, ei saa käia korrapäraselt trennis või ei liigu palju. Kokkuvõtvalt on rullmassaaž väga efektiivne neile, kes tahaksid alandada kehakaalu.
BodySpin rullmassaaž stimuleerib lümfiringet ja viib kudedest tuleva puhastatud lümfi uuesti verre ning vähendab turseid, aidates organismist vedelikku välja viia. See stimuleerib naha toonust ja vähendab tselluliiti. Rullmassaaži käigus vabanenevad kehas endorfiinid, needsamad, mis tekitavad mõnu- ja rahulolutunnet pärast head trenni.

MIKS VÕIKS SEE MULLE SOBIDA?

Rullmassaaž sobib ideaalselt neile, kes peavad töö tõttu palju istuma, ei liigu piisavalt või kellel on tekkinud soovimatu ülekaal.

MIS MA SELLEST SAAN?

  • Rullmassaaž on nii treening kui ka lõõgastus kehale ja vaimule
  • Trimmib nahka ja muudab selle siledamaks
  • Kiirendab ainevahetust ja toetab kehakaalu alandamist
  • Stimuleerib lümfide tööd ja mõjub tervendavalt
  • Annab hea enesetunde ja aitab lõõgastuda

TULE PROOVIMA!

Tule kasvõi otse töölt, meie juurest saad kõik vajamineva, et nautida mõnusat ja efektiivset rullmassaaži.

MILLAL EI TOHIKS TULLA RULLMASSAAŽI

Üldised vastunäidustused on: traumad, verevalumid, südamepuudulikkus, ebastabiilne vererõhk, veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas, ägedad põletikud, värsked haavad, kasvaja/kasvaja kahtlus, äge neeru- või maksapuudulikkus, raseduse katkemise oht.