Rullmassaaž on efektiivne salendav, nahka pinguldav ja lõdvestav keha üldmassaaž.
Massaažiseadme tehnoloogia on üle 70 aasta vana, mistõttu on tegemist usaldusväärse ja järeleproovitud protseduuriga.
Rullmassaaž sobib neile, kes peavad töö tõttu palju istuma, ei saa käia korrapäraselt trennis või ei liigu palju. Kokkuvõtvalt on rullmassaaž väga efektiivne neile, kes tahaksid alandada kehakaalu.
BodySpin rullmassaažiseadmed stimuleerivad lümfiringet ja viivad kudedest tuleva puhastatud lümfi uuesti verre ning vähendavad turseid, aidates organismist vedelikku välja viia. See stimuleerib naha toonust ja vähendab tselluliiti. Rullmassaaži käigus vabanenevad kehas endorfiinid, needsamad, mis tekitavad mõnu- ja rahulolutunnet pärast head trenni.

MIKS VÕIKS SEE MULLE SOBIDA?

Rullmassaaž sobib ideaalselt neile, kes peavad töö tõttu palju istuma, ei liigu piisavalt või kellel on tekkinud soovimatu ülekaal.

MIS MA SELLEST SAAN?

  • Rullmassaaž on nii treening kui ka lõõgastus kehale ja vaimule
  • Trimmib nahka ja muudab selle siledamaks
  • Kiirendab ainevahetust ja toetab kehakaalu alandamist
  • Stimuleerib lümfide tööd ja mõjub tervendavalt
  • Annab hea enesetunde ja aitab lõõgastuda

RENDI MASIN KOJU VÕI KONTORISSE!

Rullmassaaži tervistav mõju suureneb oluliselt, kui seda kasutada tsüklitena, kujundades endale ise oma treeningkava. Näiteks igapäevane treeningkava, mille pikkus võib vastavalt kasutaja enda soovidele varieeruda 15 minutist 60 minutini, võimaldab kuu ajaga tervislike eluviiside korral toetada teie poolt soovitud eesmärkide täitumist – on siis selleks kaalu alandamine, parem nahatoonus, üldiselt erksam meel ja tervis.

Kui kaalute tööandjana pakkuda oma töötajatele kontoripõhist lõõgastust, võimaldab rullmassaaž ilma garderoobi vahetamata leevendada lihaspingeid, istumisest tingitud vaevusi jms. 10-15-minuti pikkune tsükkel on piisav enesetunde parandamiseks või vaevuste leevendamiseks. Kohvipausi asemel tervisepaus? Miks ka mitte!

MILLAL EI TOHIKS KASUTADA RULLMASSAAŽI?

Üldised vastunäidustused sarnaselt tavamassaažile on: traumad, verevalumid, südamepuudulikkus, ebastabiilne vererõhk, veenilaiendid või veenipõletik masseeritavas piirkonnas, ägedad põletikud, värsked haavad, kasvaja/kasvaja kahtlus, äge neeru- või maksapuudulikkus, raseduse katkemise oht.