Lisaks rullmassaažiseadmetele on meil klientidele renditootena pakkuda ka infrapunamatt.

Seadme tööpõhimõte seisneb kaudses infrapuna kiirguses lainepikkusega 9-14 mikromeetrit, mis tekitab keha rakkudega resonantsi samal sagedusel. Päiksekiirgus, mis meid suvel soojendab, on infrapunane lainepikkus. Sel puudub ultraviolettkiirgusele omane päevitust tekitav toime. Talvel saame infrapunast edukalt kasutada külmetushaiguste ja liiges-, lihasvalude leevendamiseks. Soojusteraapia oli hinnatud ravimeetod juba iidsetest aegadest.
Lihtsustatult on tegemist loodusliku soojusefektiga kehale. Rasv lahustub süsihappegaasiks, veeks ja teisteks veepõhisteks elementideks, mille keha väljutab higieritisena. Infrapunasaun soodustab vereringlust, puhastab lümfe, parandab naha hingavust ja soodustab kaalu alanemist.
Infrapunamatt on valmistatud kõrgekvaliteedilisest polüuretaanist (PU) ning veekindlast polüvinüülist (PVC). Infrapunamati sisemõõdud on 180×80 sentimeetrit ning mahutavus on kuni 200 kg. Sõltumata seansil kasutatavast kehaasendist on matt piisavalt paindlik ja veniv. Seadme sees olevad juhtmed taluvad nii venitamist kui ka painutamist. Seadmel on riskide vältimiseks termoregulaator, mis lülitab seadme automaatselt välja juhul, kui seadme töötemperatuur peaks ületama 85 kraadi.

Minimaalne rendiperiood on 14 päeva ning hinnad algavad 55 eurost rendiperioodi kohta. Seade tarnitakse teile pakiautomaadi saadetisena ning tagastamine toimub samuti pakiautomaadi vahendusel.

Lisaküsimuste korral kirjuta meile , helista 58003 003 või külasta meie Facebooki fännilehte kiireks tagasiside saamiseks.