On teatud asju, millest väga avalikult ei räägita. Näiteks ei ole viisakas küsida naisterahva vanust. Samuti ei peeta heaks tooniks rääkida oma kehast, kuigi väga tahaksime teada, kuidas “see dieet” või “too treening” meie kehale ikkagi mõjub. Sama on rullmassaažiga – kuidas täpsemalt on “rullimine” meie kliente mõjutanud, oleme kajastanud ja kajastame ka edaspidi allolevas rubriigis “Mida kliendid räägivad”. Kokkuleppel klientidega on kasutatud vaid eesnimesid või lausa varjunimesid, kuid kõik lood on esitatud nii nagu need meie kõrvu jõudnud on.

Merit – täheldas, et juba viiendal korral oli kadunud tselluliit ja nahk on pehme.
Maila – peale esimest korda oli õhtul nahk nii pehme ja uni oli palju parem. Kolmanda korraga oli kehakaal 1,5 kg võrra väiksem.
Kaili–  kuuenda korraga olen aru saanud, et olen kaotanud kehakaalu – julgen varrukateta särgi selga panna. Seedimine on ka paremaks läinud.
Hellika– enne oli põiega probleeme – nüüd saab tavapärase regulaarsusega tualetis käia.
Marge–  massöör ütles, et peale rullmassaaži on tavamassaaž oluliselt efektiivsem. Ei ole enam “kinniseid punkte” ja lihas on kuidagi teise tekstuuriga. Soovitas rullmassaaži protseduuridega jätkata. P.S. käis massööri juures nii enne kui ka pärast rullmassaaži, et vaadata, kas massöör saab aru muutusest.
Alina – olen kannatanud pidevate jalakrampide valu, kuid peale kolmandat rullmassaaži seanssi olid krambid kadunud. Olin unustanud, mis tunne on end mõnusalt sirutada.
Diana – mul on olnud juba aastaid kõva muhk puusal. Juba esimesel korral tundsin, et muhk oli muutunud pehmemaks ja on lootus, et massaaž muudab selle kas väiksemaks või lausa olematuks.
Ilona–  kuna olen kannatanud pidevate migreenivalude käes ja see lööb peale massaaži alati välja, kasutasin seansi eelselt valu vaigistavat rohtu. Kolmandal korral ei olnud aga enam tabletti vaja. Kui peale seanssi tekib peavalu, siis ei tasu kuuri pooleli jätta – pigem võta rohtu ja tee kuur kindlasti lõpuni.
Gerli–  ma pole kunagi olnud suurem veesõber, pidin seda kohe vägisi sisse ajama. Kuid juba peale esimest korda hakkasin jooma tavalist kraanivett. Seedimise sain korda juba peale paari seanssi. Nüüdseks olen käinud rullmassaažis juba viis korda, mu isud on muutunud ja kui panen tavapärase toiduportsjoni taldrikule, siis jõuan ära süüa vaid veerandi. Mulle tundub, et mu keha reguleerib ise tarvilikku toidukogust. Nahk on läinud ka pehmeks ja olen ümbermõõdus kaotanud üle 1 sentimeetri.
Katrin – Rullmassaažis käisin esimest korda. Kohe peale esimest seanssi avastasin, et jala sisekülgedel on krobelust vähem – ei uskunud algul oma silmigi.
Ülle – olen täheldanud, et söögiisu on vähenenud ja ei jõua oma tavapäraseid toiduportsjone ära süüa.
Kädi-Liis – peale viiendat korda on märgatavalt vähenenud venitusarmid kätel.
Jana – peale esimest korda on ainevahetus tuntavalt kiirenenud.
Eret – peale 10ndat korda on kuhugi kadunud 5 kg kehakaalust. Lisaks tunnen, et rullmassaaž aitab suurepäraselt kevadväsimuse vastu.
Märt – ma pole kunagi olnud suurem massaažisõber, kuid rullmassaaž aitab mul ühildada mõõduka koormusega treeningu ja võimaluse jalad, tuharad ning selja masinal üle masseerida. Käsi teen harvemini, kasutan masina aega keskendudes rohkem seljale. Seedimisele mõjub ka hästi – joon rohkem vett ning puudub puhituse tunne kõhus.

Share this Post