Käisin mõni aeg tagasi rullmasaaži  proovimas ja ütleme nii, et  kuigi mulle massaaži osa meeldis siis üleüldine emotsioon ei olnud kõige positiivsem. Lisaks hilisem šokk siniseks ja paiste läinud jalgadest, mis isegi öösel magamist segasid.

Aga olen veendumusel, et enamikest asjadest ei tohiks lõplikku hinnangut anda esimese korra pealt ja nii on ka rullmassaažiga. Mingil hetkel kirjutas mulle Eret Viljandi BodySpin’ist ja pakkus võimalust uuesti proovida rullmassaaži. Nüüd suvel saigi üks korralikumat sorti kuur läbi tehtud.

Käisin 8 korda järjest ja võin käsi südamel öelda, et iga korraga meeldib järjest rohkem! No mõni armastus lihtsalt hiilib pisitasa hinge ja nüüd, kui enam tükk aega käinud pole siis tunnen kohe puudust. Kohe nii tõsiselt, et broneerisin järgmiseks nädalaks endale Tallinnasse mõned ajad.

Rullmassaaž on kasulik, sest:

  • Stimuleerib lümfivedeliku voolu kuni kümme korda
  • Vähendab lümfi seiskumist ja kudede turset
  • Viib välja kehasse seisma jäänud mürkained
  • Parandab naha ja lihaste elastsust
  • Parandab ainevahetust
  • Vähendab keha ümbermõõte
  • Lõõgastab keha

Nende kodulehelt võib juurde lugeda, milleks kõigeks see veel hea on aga mina räägin omast kogemusest. Esimese asjana turgatab kohe pähe lihashooldus. Peale rullmassaažiga alustamist on kodune rull nukralt nurgas tolmu kogunud. Rullmassaaži seadme suur pluss on see, et iga piirkonda rullitakse 4 minutit, kodus võid valust kiljuda ja vanduda ennast maapõhja aga naljalt nelja minutit kodus ühte piirkonda küll rullida ei viitsi/taha/suuda. No, ok mõned korrad olen vast siiski suutnud aga enamasti siiski ajaliselt oluliselt vähem. Nüüd tean ka, miks esimesest korrast nii kohutavad sinikad sain- arvasin, et rullmassaaž peab olema sama valus, kui kodus rullimine ning surusin oma keha kõvasti vastu, et ikka “tugev” tunne oleks. Peale seda korda pole praktiliselt sinikaid saanud.

Kahjuks unustasin, kogu oma edevuse juures, enne ja pärast pilte teha aga ümbermõõdud vähenesid taljelt 4 cm ja puusadelt 1 cm. Reitelt ei kadunud küll sentimeetreid aga nahk muutus palju pringimaks ning tselluliit vähenes päris korralikult. Kohe nii korralikult, et käin igal pool lühikeste pükstega ja näitan oma vormis jalgu. Hea on kohe vaadata ja teistele näidata.

Muutuse läbis ka minu kõige kriitilisem kehaosa ehk kõht, mille nahk jällegi veidi tagasi tõmbas. Nii, et jei 🙂 Maal olles ütles ema, et mu sangad on ka pisemaks jäänud 😀 Seega, mis võiks veel lahedam olla?

Alguses suhtusin sellesse kerge umbusuga või pigem võtsin seda kui kõige mugavamat lihashooldust siis peab mainima, et mõnus on. Aeg omale, kuigi mul käisid nii mõnedki korrad kõik lapsed kaasas ja seal on olemas ka lastele tegevust küllaga aga mina nautisin seda, kui sain üksi minna ja totaalselt lõõgastuda.

Kirjutan seda postitust ja mõtlen, et kes seda kiitmise osa ikka usub, et miski ei saa nii tore olla, raudselt kiidab ainult sellepärast, et teeb koostööd BodySpin’iga. Aga ei ole nii. Kiidan sellepärast, et mulle pärispäriselt ka meeldib.

Istun arvutitaga ja üritan leida negatiivseid asju, et asi usutavam oleks. Kõik ei saa ju hea olla 😀 Nii nii nii … Rullmassaaži minnes tuleb arvestada, et pead ise vaeva nägema. Kusjuures minul oli ka selline arvamus, et lähen salongi, heidan pikali ja  siis tehakse minuga midagi aga ei. Ise tuleb mässata ja pöörata jalgu ja vajadusel saab kätekõverdusi ja triitsakõverdusi ka lademetes teha.  Aaa jaa…. üks asi siiski on. Minu meelest on selja osa hästi lühike, noh ainult 4 minutit, aga olen suuremat sorti massaažihoolik ja keegi võiks mind koguaeg mudida kuskilt, seega teen käed ära kahe minutiga ja siis teen kaks korda ehk 8 minutit selga.

Oot oot (ohkan), need punktid ei olnud ka ju halvad 😀 sest seal ongi kõik mõnus. Oluline on lihtsalt sattuda õigesse salongi, kus on hea atmosfäär, kus teenindajal on just Sinu jaoks aega või siis piisavalt intuitsiooni sind üksinda masina peale jätta.

See on lihtsalt nii mõnus. Lähed kohale, paned selga mõnusad riided ja saad veepudeli ning edasi on ainult puhas nauding. Ok, osad piirkonnad on veidi valusad ka aga tegelikult on ikkagi mõnus.

Nii, et kui te ei ole proovinud, siis soovitan soojalt kahe käe ja suure südamega Viljandis olevad BodySpin’i.

Loo autor on 3 lapse ema, harrastussportlane, tervisliku toitumise edendaja Regiina Sepp, kes oma toimetamisi kajastab oma blogis aadressil https://regiinatrennijutud.wordpress.com/. Ülalolev artikkel on avaldatud originaalis Regiina trenniblogis https://regiinatrennijutud.wordpress.com/2018/08/21/moni-armastus-kasvab-tasapisi/ ning on avaldatud BodySpin kodulehel autori nõusolekul

Share this Post